امروز

جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۷:۲۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

جزئیات واردات پورشه ۲۰۱۷

به گزارش بالاسری به نقل از جام جم: طبق آمار گمرک ایران در شش ماه نخست سال جاری ۲۴ دستگاه خودرو از شرکت پورشه وارد کشور شده است.

پورشه ازسال ۸۸ به خیابان‌ها و جاده‌های کشور ورود پیدا کرده است، هرچند در این سال حدود ۲۳۰ دستگاه پورشه به کشور وارد شده است اما به یکباره سال ۹۰، این تعداد به حدود ۵۷۰ دستگاه رسیده است و تقریبا رشد دو برابری پیدا کرده است و در سال ۹۱ نیز واردات پورشه روند صعودی خود به کشورمان را حفظ کرد اما در سال ۹۳ نیز تعداد پورشه‌های وارداتی به کشور به ۱۸ دستگاه رسید و در سال ۹۴ نیز به ۳۵ دستگاه و در شش ماهه سال ۹۵ نیز به ۲۴دستگاه رسیده است.

ارزش دلاری پورشه های وارداتی در شش ماه نخست سال جاری طبق آمار گمرک ۲,۰۶۱,۰۸۶ و ارزش ریالی ۶۴,۱۳۰,۰۹۷,۳۲۰ بوده است؛ از ۲۴ پورشه وارداتی ۱۵ دستگاه به مدل ماکان و ۹ دستگاه به مدل باکستر s تعلق دارد.

جزئیات واردات پورشه در شش ماه نخست سال جاری

جولان پورشه ۲۰۱۷ در خیابان‌های ایران! +تصاویر

گفتنی است که پورشه باکستر s مدل ۲۰۱۷ قبل از ترخیص از گمرک قیمتی معادل ۲۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دارد ولی در بازار با مبلغ ۷۱۰ میلیون تومان به فروش می رسد همچنین خودرو پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ قبل از ترخیص از گمرک قیمتی معادل ۲۶۲ میلوم و ۷۰۰ هزار تومان دارد و در بازار به مبلغ ۶۳۰ میلون تومان فروخته می شود.

 

جولان پورشه ۲۰۱۷ در خیابان‌های ایران! +تصاویر

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد