مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی

مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامیReviewed by بلانیان on Sep 26Rating:

مهتاب کرامتی 1 مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی

شب گذشته مراسمی در سینما آزادی برگزار شد برای کمک به یک محکوم به اعدام؛ مراسمی موسوم به گلریزان که به همت دست اندرکاران فیلم «دهلیز» و البته با حضور هنرمندانی نظیر مهتاب کرامتی، بهروز شعیبی، پوری بنایی و فوتبالیست مشهور پرسپولیسی علی کریمی برگزار شد.
علی کریمی1 مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی

نکته جالب اینجا بود که در قیاس استقبال وقتی علی کریمی وارد مراسم شده هجوم جمعیت به یک باره چند برابر شده در حالی که پیش از آن و به هنگام حضور مهتاب کرامتی استقبالی نسبی از مراسم صورت گرفته بود.
مهتاب کرامتی 2 مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی

در این مراسم حضور هنرمندان و البته علی کریمی سبب ساز آن شد که تعداد زیادی از مخاطبان به واسطه این حضور هم که شده دستی در جیب خود کرده و برای رهایی یک محکوم به اعدام، کمک کنند. این محکوم به اعدام که یک زن است به جرم قتل غیرعمد به زندان افتاده و با رضایت ولی دم می تواند با پرداخت دیه از اعدام رهایی یاید.

مهتاب کرامتی 3 مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی
به مانند دیگر مراسمی که یک پای آن سلبریتی ها یا چهره های شناخته شده عرصه های هنر و ورزش هستند در این مراسم هم بازار عکس و امضای یادگاری گرفتن پررونق بود.

مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی، پوری بنایی و علی کریمی در جشن زن اعدامی
اقبال به چنین مراسمی این نکته را هم در خود داشت که چهره های محبوب مخاطبان چه در هنر و چه در ورزش چه پتانسیل بالایی برای فعالیتهای خیریه هستند؛ پتانسیلی که در صورت ساماندهی درست می توان از آن برای بهبود اوضاع اقتصادی طبقات محروم استفاده کرد.

 

About Author

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *