امروز

چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۳۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

شقایق فراهانی 300x187 شقایق فراهانی: عشق مردم به سریال مادرانه عالی بود

 شقایق فراهانی بازیگر نقش «مریم» در سریال مادرانه در خصوص همکاری خود با «جواد افشار» و «سعید نعمت الله» گفت : کار با آنها برای من بسیار عالی بود و خدا را شکر می کنم که با این دو هنرمند آشنا شدم و از سر تجربه با آنها آرزو می کنم برای همکارهای دیگرم که این تجربه را داشته باشند.

وی ادامه داد : من تا به حال با “سعید نعمت الله” کار  نکرده بودم ، اما در فیلم «مقلد شیطان» با برادرش همکاری داشتم و همیشه از «سعید نعمت الله» تعریف شنیده بودم.

فراهانی در خصوص بازخوردهای مردم پس از اتمام سریال مادرانه گفت : بازخوردها عالی بود و این بازخورد را نمی توانم فقط در خصوص نقش «مریم» بدانم زیرا کل سریال مورد استقبال قرار گرفت و من این تجربه را در سریال «خانه پدری» داشتم ، زیرا آدم ارتباطی که با مخاطب ملی پیدا می کند ، بیشتر است تا مخاطبی که به سینما می رود و سریال «مادرانه» فرقی که با «خانه پدری» داشت عشق مردم در بازخوردها خیلی بیشتر بود.

بازیگر نقش «مریم» در خصوص فعالیت های جدید خود در عرصه سینما و تلویزیون گفت : در حال حاضر مشغول بازی در فیلم جدید کیمیایی هستم و تله فیلم آقای رزاق کریمی و سینمایی «نیکان و بچه غول» را آماده نمایش دارم و فیلم «تجریش ناتمام» کاری از پوریا آذربایجانی را به اتمام رسانیدم که به یقین می توانم بهترین کار هنری خودم بدانم.

مطال تصادفی

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد