همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکس

همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکسReviewed by بلانیان on Nov 9Rating:

همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی 

45 همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکس

عکس های دیدنی از امین حیایی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و هادی ساعی تکواندو کار سرشناس ایرانی در با هم در یک فیلم ایفای نقش می کنند را در ادامه این مطلب ببینید….

 

امین حیایی در خصوص ایفای نقش ناخدا محمدی در فیلم سینمایی «مروارید‌های خلیج فارس» گفت: «بازی در «مروارید‌های خلیج فارس» تجربه بسیار خوبی برای من بود به این دلیل که برای نخستین بار در نقش ناخدای یک ناوچه جنگی ایفای نقش کردم که در موقعیت‌های خیلی خاصی قرار می‌گیرد و بازی در چنین موقعیت‌هایی برای من بسیار جالب بود.»

هادی ساعی و امین حیایی در فیلم «مروارید‌های خلیج فارس»

وی افزود: «جدای از قصه و خط داستان جذاب «مروارید‌های خلیج فارس» گروه بسیار حرفه‌ای و صمیمی داشتیم که از نظر اخلاقی و کاری دوستان بسیار حرفه‌ای پیدا کردم و بخصوص با تجربه کار با آقای مرتضی غفوری به عنوان مدیر فیلمبرداری لذت‌بخش بود.»

حیایی ادامه داد: «حسین قاسمی‌جامی نیز به عنوان کارگردان انسان بسیار خوب و کاربلدی بود و در مجموع با توجه به اینکه نقش بسیار نو و جذابی را تجربه می‌کردم از حضور در این فیلم بسیار راضی هستم.»

این بازیگر سینما با اشاره به پایان بازی‌اش در «مروارید‌های خلیج فارس» گفت: «این فیلم براساس یک داستان واقعی که اوایل جنگ اتفاق افتاد و ناوچه جوشن با ناو آمریکایی وارد یک جنگ نابرابر شد و نیروهای آن تا پای جان مبارزه کرده‌اند ساخته شده است. حضور در چنین فیلمی تجربه جذابی برای من بود که مجموعا ۲۰ روز کاری در این فیلم حضور داشتم که بخشی از کار در خشکی و بخشی دیگر روی آب فیلمبرداری شد.

در خلاصه داستان «مروارید‌های خلیج فارس» آمده است: در شب عروسی دختر سرگرد هادی فرمانده سابق تکاوران نیروی دریایی با پسر شهید ناخدا محمدی، سرگرد هادی متوجه می‌شود که داماد به محل شهادت پدرش رفته است. هادی برای پیدا کردن او به محل مورد نظر می‌رود اما…

امین حیایی در نقش ناخدا محمدی (ناخدای ناوشکن جوشن)، هادی ساعی در نقش هادی (فرمانده تکاوران نیروی دریایی) و افسانه بایگان در نقش زهرا(همسر ناخدا محمدی) از بازیگران اصلی «مروارید‌های خلیج فارس» هستند.

217090 283 همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکس217091 908 همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکس217092 397 همبازی شدن امین حیایی با هادی ساعی +عکس

 

About Author

Add a Comment