امروز

دوشنبه, ۶ تیر , ۱۴۰۱

  ساعت

۲۲:۱۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

به دو عکس زیر نگاه کنید. در این دو عکس ۳ زن جوان را مشاهده می کنید که یکی از آنها زن ۴۳ ساله ای است و دو خانم دیگر دخترهای دوقلوی او هستند.ایا می توانید تشخصی دهید کدام مادر است و کدام دختران؟

عکس جنجالی مادر و دختران دوقلوی شبیه به هم

عکس خانوادگی زن جوان و دختران دوقلوهایش در فضای مجازی غوغا به پا کرد.مردم سراسر دنیا برای تشخیص مادر دختران دوقلوی داخل تصویر هزاران پیام و پاسخ ارسال کردند اما هیچ یک صحیح نبود.

در این عکس کدام مادر است کدام دختر؟!

عکس جالب مادر و دختر خیلی شبیه به هم

بعد از انتشار همه پرسی در رابطه با رنگ لباس جنجالی سال ۲۰۱۵ حالا نوبت به این مادر دخترهای بسیار شبیه به هم رسیده بود که کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی را به چالش بکشند. ” کایلان ماهومز ” دانش آموز دبیرستانی تصویری از خودش در کنار خواهر دوقلویش و مادر جوانشان در فضای مجازی منتشر کرد و از کاربران خواست تا تشخیص دهند کدام یک از این سه نفر مادر است. طوفانی به پا شد و سیلی از نظرها وپاسخ ها برای آنها ارسال شد اما هیچ یک صحیح نبود. ۲۰٫۰۰۰ نظر و ۳۱٫۰۰۰ لایک پای این عکس مادر و دختران دوقلو ثبت شد.

پاسخ معمای کدوم مادر و کدوم دختر؟

در تصویر منتشر شده ۳ زن جوان داخل خودرو نشسته اند ، دو نفری که روی صندلی جلوی خودرو نشسته بودند مدل مویی یکسان دارند. زن جوانی که در صندلی عقب خودرو نشسته است مدل ابرویی مشابه با یکی از دونفر دیگر دارد. حالا شما بگویید کدام یک مادر و کدام یک دختر است؟

در این عکس کدام مادر است کدام دختر؟!

صدها نظر و سوال مختلف در پاسخ این عکس جالب ارسال شد و چند روز بعد یکی از دختران دوقلو که منتشر کننده این عکس بود راز کدام مادر و کدام دختر را برملا کرد. ” کایلان ماهوز ” نوشت : مادر من خانم جوانی است که روی صندلی سمت چپ نشسته است. همان زن جوان و زیبایی که کت مشکی زغالی بر تن دارد. باورتان می شود مادر من ۴۳ ساله است.!!!!!

هیچ کس نمی تواند باور کند که این زن آمریکایی – آفریقایی ۴۳ سال سن دارد.

چند روز بعد از برملا شدن راز عکس کدام مادر و کدام دختر است ، این سه زن جوان ویدئویی منتشر کردند و با صحبتهایشان ثابت کردند که زن جوان در گوشه سمت چپ عکس مادر این دختران دوقلو است.

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد