درگیری خونین در یک جشن عروسی !

درگیری خونین در یک جشن عروسی !Reviewed by بلانیان on Jan 22Rating: 5.0

درگیری خونین در یک جشن عروسی !

درگیری خونین خانواده عروس و داماد با همسایگان ، با مداخله پلیس تهران پارس پایان یافت. دقایق اولیه بامداد ۲۵ دی ماه با تماس تلفنی به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ در خصوص درگیری در آدرس تهرانپارس، خیابان ۱۸۸ شرقی بلافاصله واحد گشت کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس جهت بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعزام شد.

ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند، چند تن از همسایگان به دلیل برپایی مراسم عروسی در یکی از ساختمان‌ها با یکدیگر درگیر شده اند.

درگیری خونین در یک جشن عروسی !

459511060

پس از رسیدن ماموران به قائله و پایان دادن به درگیری خونین ، تحقیقات پلیسی نشان میدهد که چند دقیقه قبل از درگیری یکی از همسایگان به نام “هومن” ۲۰ ساله به مهمانان مجلس عروسی در خصوص رعایت و عدم ایجاد سروصدا و آلودگی صوتی تذکر می دهند که چند نفر از طرف مهمان مجلس عروسی با وی درگیر می شوند.

پس از درگیری مهمانان مراسم با این پسر جوان ، برادران “هومن” نیز خود را بلافاصله به محل رسانده و به طرفداری از برادرکوچکشان با مهمانان مجلس عروسی درگیر می شوند و در حین درگیری و چاقوکشی دو دستگاه خودرو سواری نیز تخریب می شود.

۴ تن از افرادی که در این درگیری خونین مقصر بوده اند دستگیر شده و به خاطر چاقو خوردن به بیمارستان منتقل میشوند.سرهنگ امیر هوشنگ امیری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس گفت: در این رابطه پرونده ایی تحت عنوان درگیری دسته جمعی و اخلال در نظم عمومی تشکیل و به دادسرای ناحیه ۴ رسالت ارسال شد.


About Author

Add a Comment