مردم تحمل سیاسی‌بازی دولتمردان را ندارند/رکود و بیکاری جوانان آزار دهنده شده است

مردم تحمل سیاسی‌بازی دولتمردان را ندارند/رکود و بیکاری جوانان آزار دهنده شده استReviewed by بلانیان on Jan 25Rating: 5.0

سیدکمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ، با اشاره به سخنان انتخاباتی رئیس جمهور در جمع استانداران و فرمانداران سراسر کشور اظهار داشت: شورای نگهبان برخاسته از قانون اساسی و در جهت حفظ و صیانت از انتخابات در کشور بنا نهاده شده است، این نهاد وظیفه مهمی برای ورود افراد شایسته و لایق به مجلس دارد و باید بجای تضعیف کردن، این نهاد باید تقویت شود.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه دولت به عنوان مجری انتخابات، بی‌طرفی است، تصریح کرد: رئیس جمهور باید بر اساس قانون اساسی، اجرای انتخابات را بخوبی انجام داده و سعی کند نرخ مشارکت مردم را بالا ببرد اما اینکه دولت از جناح خاصی حمایت کند برخلاف قانون اساسی بوده و مورد انتظار نیست.

سجادی برهمین اساس تصریح کرد: فقهای محترم شورای نگهبان مورد وثوق رهبر معظم انقلاب بوده و قطعا وارد کردن خدشه به این نهاد انقلابی، خدشه وارد کردن به اصل نظام و مبانی اسلام است و برای کشور خسارت‌بار خواهد بود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان “مردم امروز درگیر مسائل اقتصادی هستند و تحمل سیاسی‌بازی‌های دولتمردان را ندارند” خاطرنشان کرد: برجام به هر شکلی اجرایی شده شده و انتظار این است پول‌هایی که قرار است به کشور وارد شود با مدیریت دولت در جهت حل مشکلات معیشتی مردم بکار گرفته شود چراکه امروز رکود و بیکاری جوانان آزاردهنده شده است.

سجادی با ابراز “رئیس جمهوری عنوان می‌کرد معیار و ملاک ما برای سنجش وضع معیشت، جیب مردم است” گفت: متاسفانه دولت برخلاف تبلیغات انتخاباتی و وعده‌هایی که داده دائما اعلام می‌کند نرخ تورم در حال کاهش است اما باید پرسید این چه کاهش تورمی است که مردم هر روز با گرانی افسارگسیخته و کم شدن قدرت خرید خود مواجه هستند؟

وی در پایان تاکید کرد: بهتر است دولت بجای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و حمایت از جناح خاص در انتخابات بدنبال رونق اقتصادی جامعه باشد چراکه دیگر بهانه تحریم‌ها وجود ندارد و مردم توقع دارند از وضعیت فعلی خارج شوند.

 

[subscribe2]

About Author

Add a Comment