دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 FinalReviewed by بلانیان on Aug 28Rating:

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final

 

دانلود اپرا Opera ۱۶.۰.۱۱۹۶.۶۲ Final

 

Opera اپرا یکی از سریع ترین مرورگر اینترنت روی زمین! این مرورگر با سرعت باور نکردنی صفحات اینترنت را برای شما بار گذاری میکند. اساس کار اپرا به این صورت است که اول متن سایت بارگذاری می شود و سپس بتدریج عکس ها بارگذاری می شوند، به علاوه اینکه عکس ها اول به صورت کامل با کیفیت کم نمایان میشوند و رفته رفته بر کیفیت عکس افزوده می شود.
Opera تمام محدودیت های همچون جلوگیری از راست کلیک، جلوگیری از مشاهده سورس صفحه، جلوگیری از انتخاب متن و … همه را از پیش پای شما بر میدارد و شما را قادر می سازد با دستی کاملاً باز به جستجو و گشت و گذار در وب بپردازید. علاوه بر این مرورگر وب اپرا Opera امکاناتی همچون دریافت ایمیل، چت و مدیریت دانلود را برای شما فراهم می سازد.

مرورگر Opera با اضافه کردن قابلیت هایی همچون SpeedDial برای دسترسی به صفحات وب مورد علاقه به طور سری، همچنان گزینه محبوبترین مرورگر در میان کاربران خاص خود می باشد. شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن مرورگر اپرا را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

  ویژگی های نرم افزار اپرا Opera :

 

 

 

Opera The most full-featured Internet power tool on the market, Opera includes pop-up blocking, tabbed browsing, integrated searches, and advanced functions like Opera’s groundbreaking E-mail program, RSS Newsfeeds and IRC chat.

And because we know that our users have different needs, you can customize the look and content of your Opera browser with a few clicks of the mouse. Opera is designed with your life in mind. The day is short and productivity is essential, so let the Opera Web browser help you tackle your ‘to do’ list.

 

 

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final فرمت : EXE

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final حجم : ۳۰ مگا بایت

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final دانلود : دانلود اپرا | لینک کمکی

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final رمز : www.yasdl.com

دانلود اپرا Opera 16.0.1196.62 Final منبع : یاس دانلود

 

About Author

Add a Comment