وقتی بچه ۲ ساله مادر می شود +تصاویر

وقتی بچه ۲ ساله مادر می شود +تصاویرReviewed by بلانیان on Sep 27Rating:

این روزها زیاد می گویند که احساسات مرده است؛هر روز در گوشه ای از جهان خبر حادثه ای می آید که کسی باور نمی کند فرزندی در حق پدر و مادرش انجام داده یا برای بچه ای سرنوشتی تلخ از سوی خانواده اش رقم زده شده باشد. یک بچه ۲ ساله در چین اما این روزها به خاطر عشق به مادرش نظر همه رسانه ها را جلب کرده است. پسر بچه ای که برای مادرش،مادری می کند.

ژانگ رونگسیانگ،در سال ۲۰۱۰ دچار یک تصادف شدید شد؛ تصادفی که فلج شدن و به کما رفتن او را رقم زد. وقتی مردم این زن جوان را به بیمارستان رساندند پزشکان متوجه شدند که او باردار است. آزمایش ها نشان داد بچه آسیبی ندیده است اما برای به دنیا آمدنش هم زمان نیاز بود. ژائو دجین، همسر این زن ۵ ماه از او در خانه مراقبت کرد تا پزشکان توانستند با عمل سزارین پسر این خانواده را در سال ۲۰۱۱ به دنیا آورند؛ پسری که نامش کین بائو گذاشته شد.

این پسر همیشه در کنار مادرش بود که همچنان در کما به سر می برد و پزشکان از بهبودش قطع امید کرده بودند. یک روز اما در ماه می امسال صدای کین بائو و طنین حرفهایش، مادر را از کما بیرون آورد و ژانگ یک بار دیگر چشم هایش را باز کرد.

وقتی بچه 2 ساله مادر می شود +تصاویر

پزشکان می گویند تنها صدای فرزند بوده که باعث شده مادر به زندگی بازگردد و بخواهد دنیا را بار دیگر برای او ببیند. ژانگ رونگسیانگ با وجود بیرون آمدن از کما اما فلج است و نمی تواند از جایش تکان بخورد. پسر ۲ ساله این خانواده فقیر اما آن قدر بزرگ است که برای مادرش،مادری کند. کین بائو می داند که مادرش با ناتوانی از جویدن غذا دیگر علاقه ای به غذاهای بیمارستانی و مایعات ندارد. به همین خاطر او هر روز غذاها را می جود و دهان به دهان به مادرش می دهد تا او را با طعمی جدید خوشحال کند.

وقتی بچه 2 ساله مادر می شود +تصاویر

وقتی بچه 2 ساله مادر می شود +تصاویر

کین بائو با ۲ سال سن حالا کارش هر روز مراقبت از مادرش و خنداندن او با مزه بازی هایش است تا امید را در او زنده نگه دارد. او می داند که با وجود فلج بودن مادرش به او بازگشته است؛پسر ۲ ساله مادری را تمام کرده است.

وقتی بچه 2 ساله مادر می شود +تصاویر

 

About Author

Add a Comment