همسرش را به خاطر سس گوجه فرنگی کشت ؟! (عکس)

همسرش را به خاطر سس گوجه فرنگی کشت ؟! (عکس)Reviewed by بلانیان on Sep 27Rating:

همسرش را به خاطر سس گوجه فرنگی کشت

یک مرد ۸۶ ساله امریکایی در دادگاه رسیدگی به اتهام قتل همسرش عنوان کرد چون همسرش و دختر خوانده او زندگی را به کامش تلخ کرده بودند او را کشته است. او بعد از اعلام نارضایتی از رفتار دختر خوانده اش اضافه کرد چون همسرم در سس گوجه فرنگی را محکم بسته بود عصبانی شدم و با شلیک گلوله او را کشتم.

ghatl

به گفته دادستان با توجه به اظهارات قاتل در مورد نارضایتی از زندگی شخصی اش به نظر می رسد وی برای قتل همسرش برنامه ریزی داشته است. بنابر شواهد موجود این مرد ۸۶ ساله بعد از اینکه نیمه شب همسرش را از خواب بیدار کرده است او را به حیاط پشتی خانه برده و با شلیک دو گلوله به ناحیه گردن و سر باعث قتل او شده است. او میگوید برای اینکه از مرگ وی مطمئن شود گلوله دوم را شلیک کرده است.
در حالیکه این مرد ۸۶ ساله به برنامه ریزی برای قتل همسرش اعتراف کرده است وکیل مدافع وی مدعی است که او دچار بیماری توهم است وهیچ چیز از واقعیت جریان قتل همسرش را به خوبی نمیداند.
این مرد که در شرایط جسمانی بدی قرار دارد در شب حادثه  به مامور اورژانس گفته بود چون همسرش او را به قتل تهدید کرده بود وی را کشته است و در بازجویی هایش مدعی شده بود از جزئیات آن شب چیزی در ذهن ندارد.

 

About Author

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *