همسران براد پیت مجبور شدند پرواز مشترک داشته باشند

همسران براد پیت مجبور شدند پرواز مشترک داشته باشندReviewed by بلانیان on Aug 16Rating:

6576767676 همسران براد پیت مجبور شدند پرواز مشترک داشته باشند

همسران براد پیت مجبور شدند پرواز مشترک داشته باشند

آنجلینا جولی و جنیفر انیستون با هم پرواز می‌کنند! آنجلینا جولی و جنیفر انیستون یکشنبه شب آینده با هواپیمای بریتیش ایرویز (British Airways) به لندن پرواز می کنند. این دو بازیگر هیچ کدام از این که در یک هواپیما خواهند بود…

آنجلینا جولی و جنیفر انیستون با هم پرواز می‌کنند! آنها مجبورند که جای دیگری را انتخاب کنند تا یکدیگر را نبینند. همسر فعلی و سابق برد پیت به طور ناخواسته‌ای با یک پرواز به سوی لندن حرکت می‌کنند.

آنجلینا جولی و جنیفر انیستون یکشنبه شب آینده با هواپیمای بریتیش ایرویز (British Airways) به لندن پرواز می کنند.  این دو بازیگر هیچ کدام از این که در یک هواپیما خواهند بود اطلاعی نداشتند.

867565 همسران براد پیت مجبور شدند پرواز مشترک داشته باشند

براد پیت گفته است این پرواز و قرار گرفتن جنیفر (همسر قبلی) و آنجلینا (همسر کنونی اش) در چنین موقعیتی آنها را  ناراحت می کند.

آنجلینا جولی و جنیفر آنیستون
جنیفر انیستون بعد از این که ماجرا را فهمید بلافاصله پرواز خود را به روز دوشنبه موکول کرد.

جالب است که برد، آنجلینا و جنیفر وقتی به لندن سفر می کنند در یک هتل اقامت می کنند اما این بار هر سه آنها مجبورند که جای دیگری را انتخاب کنند تا یکدیگر را نبینند !

گزارشی از علت سفر این دو ستاره منتشر نشده است.

جنیفر آنیستون سال ۲۰۰۲ برای سریال «دوستان» جایزه امی را برد. آنجلینا جولی سال ۲۰۰۰ جایزه اسکار را برای بازی در فیلم «دختر از هم گسیخته» را از آن خود ساخت.

منبع : cinemakhabar.ir – seemorgh.com

مطال تصادفی

About Author

Add a Comment