امروز

جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۱:۵۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

آزمون‌های شخصیتی مختلفی در مجلات و وب‌گاه‌های مختلف وجود دارند؛ یکی کف دست‌تان را می‌خواند و دیگری از روی صورت‌‌تان نوعِ شخصیت‌تان را به شما می‌گوید. همه‌ی این آزمون‌ها بر اساس علوم مختلفی به وجود آمده‌اند؛ عده‌ای آنها را قبول دارند و عده‌ای دیگر در صحت‌شان شک دارند. با این حال، اگر جز هر کدام از این دو گروه باشید، می‌خواهیم به شما جدیدترین آزمون شخصیتی را معرفی کنیم: ۱۰ نوع پا، و آن‌چه آنها از شخصیت‌تان می‌گویند!

dgfj.jpg

۱. پای رومی

1-15-e1453065365109.jpg

بر اساس آمارها، پای رومی یکی از رایج‌ترین شکل‌های پا در جهان است. انگشت شصت پا از بقیه‌ی انگشتان بزرگ‌تر است؛ همه‌ی انگشتان راست و مستقیم و دقیقا شبیه چیزی هستند که در شکل زیر می‌بینید. آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند، اجتماعی و خوش‌مشرب هستند. اگر بخواهیم شخصیت‌شان را در یک جمله توصیف کنیم باید بگوییم فوق‌العاده جذاب هستند. آنها می‌توانند کسب‌وکار بزرگی داشته باشند و هرگز از سخنرانی در مقابل جمع نمی‌ترسند.

۲. پای مربعی

2-15-e1453065459639.jpg

این نوع پا نسبت به پای رومی رواج کم‌تری دارد. همه‌ی انگشتان تقریبا هم‌اندازه‌ هستند و همین عامل باعث می‌شود پا مربع یا مستطیل‌شکل دیده شود. گفته می‌شود، آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند آرام و قابل اعتماد هستند. عمل‌گرا هستند و در شرایط دشوار با عقل و منطق و بدون احساسات، راهِ درست را پیدا می‌کنند.

۳. پای یونانی

3-16-e1453065504163.jpg

این پا رایج‌تر از پای مربعی است، و نشانه‌اش این است که در پاهای یونانی، انگشت دوم از همه‌ی انگشتانِ دیگر بلندتر است. آدم‌هایی که پای یونانی دارند بسیار با انگیزه و با شور و هیجان بالایی هستند؛ چنان‌که بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران دارای چنین پایی هستند.

۴. پای کشیده

4-16-e1453065553281.jpg

این نوع از پا دارای ظاهری ظریف و کشیده است و انگشتان در آن به گونه‌ای هستند که از شصت تا کوچک‌ترین انگشت به ترتیبِ قد قرار گرفته‌اند. آدم‌هایی که چنین پاهایی دارند، افرادی دمدمی‌مزاج و عجول هستند. هم‌چنین حریم خصوصی این آدم‌ها برای‌شان بسیار با اهمیت است، و رازداری را نکته‌ی کلیدیِ زندگی می‌دانند.

۵. ناتوانی در باز کردن انگشت کوچک

5-15.jpg

اگر پایی داشته باشید که نتوانید انگشت کوچک‌تان را از انگشت کناری‌اش فاصله دهید، فردی هستید که برای‌تان نظم و تشکیلات بسیار با ارزش است و با گذشت زمان تبدیل به یک همراهِ وفادار می‌شوید.

۶. توانایی در باز کردن انگشت کوچک

6-15.jpg

اگر می‌توانید انگشت کوچک‌تان را از انگشت کناری‌اش فاصله دهید، به این معنی است که آدمی هستید که همیشه در زندگی‌تان دنبال تغییر هستید، خیلی زود از همه چیز خسته می‌شوید و دنبال فرصت‌های مختلف هستید. چنین افرادی همیشه دنبال کارهای هیجان‌آور و تصادفی هستند.

۷. انگشت کوچک از بغلِ پا بیرون زده است

7-15.jpg

اگر انگشت کوچک‌تان از کنار پای‌تان بیرون زده است، یعنی شما آدم سرکش و جسوری هستید و می‌خواهید همه چیز به هر طریقِ ممکن بر وفق مرادتان انجام شود.

۸. فاصله بین انگشت دوم و سوم

8-15.jpg

آدم‌هایی که چنین فاصله‌ای در پای‌شان دارند، به بهترین نحو می‌توانند احساسات‌شان را در زندگی کنترل کنند. می‌توانند در زندگی از هر چیزی به راحتی دل بکنند.

۹. انگشت سوم کج است

9-12.jpg

اگر انگشت سومِ پای‌تان کج باشد، شما مهارت بالایی در سازمان‌دهی دارید و همیشه برای زندگی‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید و کاملا بر همه چیز کنترل دارید.

۱۰. انتهای انگشت دوم نازک است

10-13.jpg

اگر انتهای انگشت دوم‌تان نازک ولی سرِ آن مانند انگشتانِ دیگر است، به این معنی است که آدم سخنور و فصیحی هستید و دوست دارند در مورد همه چیز اغراق کنند. آنها دوست دارند در لحظاتِ شادِ دیگران سهیم باشند، ولی وقتی بداخلاق می‌شوند حتما باید آنها را جدی بگیرید.

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد