امروز

جمعه, ۱۱ بهمن , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۹:۴۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

«مجتهد» اعلام کرد: اشرف ریفی وزیر دادگستری لبنان، در صدد بود تا شاهزاده سعودی مشهور به «شاهزاده کپتاگون» را که به دلیل قاچاق مواد مخدر در فرودگاه لبنان دستگیر شده بود، آزاد کند اما پس از شکست مذاکرات مربوط به آزادی او با عربستان مجبور شد از سمت خود کناره گیری کند.

 مجتهد فردی که اسرار درونی آل سعود را افشا می کند به دلایل واقعی استعفای ریفی وزیر دادگستری لبنان پرداخت.به گزارش النشره،  «مجتهد» اعلام کرد: اشرف ریفی وزیر دادگستری لبنان، در صدد بود تا شاهزاده سعودی مشهور به «شاهزاده کپتاگون» را که به دلیل قاچاق مواد مخدر در فرودگاه لبنان دستگیر شده بود، آزاد کند اما پس از شکست مذاکرات مربوط به آزادی او با عربستان مجبور شد از سمت خود کناره گیری کند.

بر اساس این گزارش سخنرانی ریفی در خصوص ضرورت عذرخواهی عربستان به معنای عذرخواهی زبانی نیست بلکه به معنای تسریع در اجابت درخواست عربستان مبنی بر آزادی شاهزاده سعودی است تا کمک های سعودی ها دوباره برقرار شود.

شایان ذکر است در آبانماه گذشته «عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز» شاهزاده سعودی به همراه ۲ تُن مواد مخدر که شامل ۲۴ بسته و هشت چمدان حاوی مواد مخدر از نوع کپتاگون بود در فرودگاه بیروت بازداشت شد.

اشرف ریفی امروز از سمت خود استعفا کرد.

 

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد