در تابستان از این ماسک طبیعی و مفید برای پوست استفاده کنید

در تابستان از این ماسک طبیعی و مفید برای پوست استفاده کنیدReviewed by بلانیان on Aug 23Rating:

در تابستان از این ماسک طبیعی و مفید برای پوست استفاده کنید

در تابستان از این ماسک طبیعی و مفید برای پوست استفاده کنید

ماسک هایی مخصوص فصل تابستان را به شما معرفی می کنیم که بی نظیرند !! درست مثل تغییر لباس ها ازکلفت به نازک ، شما باید روال مراقبت از پوستتان رامتناسب با هوای تابستان تغییر داده و به روز کنید . با توجه به تعریق بیش از حد و پاک شدن آرایش ،ماسک های تسکین دهنده، پاکسازی کننده و احیا کننده برای فصل تابستان بسیار مناسب است.

استفاده از مواد طبیعی، بهترین راه برای داشتن پوستی زیبا و شفاف بدون هزینه های گزاف است. همه مواد لازم در داخل آشپزخانه شما یافت می شود. برخی از ساده ترین دستورات ماسک صورت برای تابستان را برای داشتن پوستی سالم و درخشان بررسی می کنیم .

دستور ماسک دست ساز صورت برای تابستان
ماسک احیا کننده :
با استفاده از این ماسک دست ساز پوستتان را ازآلودگی و سبوم تمیز کنید. شما فقط به مخلوط ۱ قاشق غذاخوری عسل با۴-۳ انگور له شده نیاز دارید . مخلوط را به مدت ۳۰-۲۰ دقیقه روی صورت قرار داده و سپس با آب ولرم بشویید . خواهید دید که  چگونه این ماسک پوست شما را بازسازی کرده و زنده می کند .

تسکین دهنده و لایه بردار ماسک :
هیچ درمان طبیعی برای تسکین پوست و پاکسازی منافذ بسته آن بهتر از این ماسک نیست . ۲ قاشق غذاخوری کدو تنبل پخته و له شده را با ۱ قاشق غذاخوری سرکه سیب و نصف قاشق غذاخوری گلاب مخلوط کنید . این ماسک را به مدت ۱۵-۱۰ دقیقه روی صورت قرار داده و سپس با آب ولرم بشویید.

ماسک مرطوب کننده عمیق :
در تابستان ، هیدراسیون مناسب برای پوست کاملا ضروری است . این ماسک مرطوب کننده عمیق کمک خواهد کرد که رطوبت از دست رفته را جبران کنید . نیمی از یک موز له شده را با همان مقدار آوکادو له شده مخلوط کنید . مخلوط را در یخچال قرار دهید، به مدت نیم ساعت. سپس آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت قرار داده و بعد با آب ولرم بشویید.

منبع : آی بانو

 

About Author

Add a Comment