تکرار جنایت میدان کاج/ وقتی اسلحه درست عمل نمی‌کند

تکرار جنایت میدان کاج/ وقتی اسلحه درست عمل نمی‌کندReviewed by بلانیان on Sep 3Rating:

 

روز گذشته در جنوب تهران نفس‌ مردم برای چند دقیقه در سینه حبس شد، ولی خوشبختانه تیر در لوله اسلحه گیر کرد و جناتی مثل میدان کاج رخ نداد.
روز گذشته در خیابان جوادیه، خیابان زمانی فردی با اسلحه جلوی یک زن و شوهر را گرفت و در حالی که زن را با دست راست گرفته بود و با دست دیگر که اسلحه در آن بود شوهر را تهدید به مرگ می‌کرد و فریاد می‌زد “این عاقبت مزاحمت است”.

همچنین مرد اسلحه به دست به زن می‌گفت طلاهایت را در بیاور تا شوهرت را نکشم ولی زن که از ترس هول شده بود، دستش کار نمی‌کرد و فقط جیغ می‌کشید.

مردم که همه جمع شده بودند تا مرد را خلع سلاح کنند، ناگهان با فریاد مرد شرور که می‌گفت الان می‌کشمش عقب رفتند و مرد تبهکار در حالی که اسلحه شاه کش را روی سر مرد گذاشته بود، اقدام به شلیک کرد ولی از آنجایی که عمر این مرد به دنیا بود، اسلحه عمل نکرد وبعد مردم سریعا وارد عمل شده و این مرد را برای جلوگیری از یک جنایت دیگر مثل میدان کاج، خلع سلاح کردند.

پلیس که بعد از این موضوع خود را به صحنه جرم رسانده بود، متهم را دستگیر و به همراه زن و شوهر به کلانتری انتقال داد.

در ابتدا زن و شوهر خودشان به نام نازنین و یونس معرفی کردند و به ماموران گفتند که علت این کار فرد تبهکار نمی‌دانند و بعد ماجرا را برای ماموران شرح دادند.

همچنین ماموران کلانتری پس از آنکه اسلحه شاه کش هشت میلی متری را مورد بررسی قرار دادند متوجه شدند که ۴ عدد تیر جنگی درون خشاب و یک عدد تیر جنگی  در جان لوله گیر کرده است.

سپس در بازجویی فنی و پلیس که رئیس کلانتری از متهم انجام داد مشخص گردید که این فرد به نام محسن ۲۶ ساله تکنسین یکی از آزمایشگاهی همان منطقه است و چند روز گذشته با وحید برادر یونس به دلیل اینکه برای خانمی که یکی از پرسنل‌های آن آزمایشگاه است مزاحمت ایجاد کرده بود با وی دچار مشکل شده و از آن روز قصد داشته تا از وی انتقام بگیرید ولی چون آدرس وحید را پیدا نکرد، مست می‌کند و برای اینکه هشداری به وحید بدهد سد راهی می‌شود برای برادر وحید که به همراه همسرش برای خرید به خیابان آمده بودند.

در نهایت پرونده متهم امروز تحت عنوان سارق زورگیر مسلح به دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد.

گرداوری:زیرمیزی

 

About Author

Add a Comment