امروز

جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۸:۱۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

از روی شکل خطوط انگشتان دست شخصیت طرف مقابلتان را بشناسید!

به گزارش بالاسری دانشمندان در پی بررسی خطوط انگشتان چند نفر دریافتند که این خطوط روی انگشت هر کسی منحصر به فرد می باشد و شخصیت فرد بستگی به نوع خطوط انگشتان او دارد

شخصیت شناسی افراد از روی شکل خطوط انگشتان دست امکان پذیر است.

 

جالب است بدانید که دانشی موسوم به «درماتوگلیفیکز» به مطالعه اثر انگشت انسان و تعیین شخصیت و الگوهای رفتاری فرد می پردازد.

 

بر اساس این دانش شاید بتوانید بیشتر با شخصیت درونی خود آشنا شده و از ندانسته های زندگی خود آگاه گردید. برای این منظور سه نمونه ساده از این علم را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

از روی شکل خطوط انگشتان دست شخصیت طرف مقابلتان را بشناسید!

 

خطوط حلقه ای

شخصیت شناسی افراد از روی شکل خطوط انگشتان دست

خطوط حلقه ای از رایج ترین اثرات انگشت در میان اروپائی ها محسوب می شود. این افراد عموما انسان های آرام و متعادلی هستند. کسانی که چنین اثر انگشتی دارند بسیار خوب با دیگران همدردی کرده و سعی در کمک کردن به اطرافیان دارند. بسیار سریع برای خود دوست پیدا کرده و کاملا مسوولیت پذیر و با وجدان هستند.

 

بهترین و اصلی ترین منبع برای احساسات و کارهای آن ها را تعاملات اجتماعی و ارتباط مستقیم با اطرافیان تشکیل داده است.

 

این افراد کاملا خوش قلب و مهربان هستند و با کودکان خیلی سریع ارتباط برقرار می کنند.

 

کسانی که اثر انگشت حلقه ای دارند، بسیار خوش مشرب و اجتماعی محسوب می شوند. به کارهای معمولی و خسته کننده علاقه ای ندارند و قوه تخیل شان بسیار قوی است به طوری که می توان به آن ها لقب رویاپرداز نیز داد.

 

خطوط خمیده

شخصیت شناسی افراد از روی شکل خطوط انگشتان دست

کسانی که اثر انگشت شان به این شکل است بسیار پرانرژی و با اعتماد به نفس هستند و وجوه مختلف زندگی بسیار هوشمندانه رفتار می کنند. لجاجت بسیاری در رفتار خود نشان می دهند به طور که گاهی نمی توانید به هیچ وجه طرز فکر یا نظرشان را در مورد موضوعی عوض کنید.

 

به دلیل سرسختی زیادی که در نظرات خود دارند، چندان راحت با تغییرات کنار نمی آیند و گوش سپردن به ایده های بقیه برایشان دشوار است.

 

این افراد ترجیح می دهند برای انجام کارها و تحقق اهداف خود از دیگران کمک بگیرند. آن ها در حوزه های هنر و موسیقی بسیار موفق ظاهر می شوند و عموما زبان بدن هنرمندانه ای هم دارند.

 

از این افراد نباید انتظار دلرحمی و مهربانی زیادی را داشته باشید. در مواقع خطر ترجیح می دهند تا سرشان را با موضوع دیگری گرم کنند. در ضمن، در دوستی های خود بسیار وفادار هستند.

 

خطوط چرخشی

شخصیت شناسی افراد از روی شکل خطوط انگشتان دست

این افراد اصولا تندخو اما بی غرض هستند. آن ها ذاتا انسان های موفق و با استعدادی محسوب می شوند. خیلی سریع می توانند محیط پیرامون خود را ارزیابی کرده و موقعیت های گوناگون را تشخیص دهند.

 

این افراد اصولا مشاغل متعددی عوض می کنند زیرا در میانه مسیر دلشان را زده و دیگر برایشان جذابیتی ندارد. آن ها خیلی خوب می دانند چگونه احساسات واقعی خود را مخفی کنند و به شدت مستعد عصبانی شدن هستند.

 

این افراد عموما به دنبال آرامش و خوشناسی هستند. در بیشتر مواقع از خود و شخصیت درونی خود رضایت کافی نداشته و دایم به دنبال بهبودند.

 

در مورد تیپ شخصیتی این افراد می توان گفت که ساکت، غیرقابل توصیف و تا حدی آرام هستند. اگر این چرخش در هر دو انگشت سبابه آن ها وجود داشته باشد، انسان های متفکری بوده و عمیقا دنبال تحقیق و مطالعه خواهند بود.

 

به طور کلی، باید گفت کسانی که خط چرخشی در انگشت خود دارند، شخصیتی پیچیده و متغیر دارند و به طور دقیق نمی توان در مورد توانائی هایشان نظر داد.

 

از روی شکل خطوط انگشتان دست شخصیت طرف مقابلتان را بشناسید!

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد