امروز

شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۴:۰۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

 

کاربران لینوکس که بیش از یک هفته است که ارتباط خود با سیستم اسکایپ را ازدست‌داده‌اند، از عدم رسیدگی مایکروسافت عصبانی هستند و یک کمپین برای نشان دادن وضعیت خود به این شرکت به راه انداخته‌اند.

کمپین لینوکسی‌ها علیه مایکروسافت

کاربران لینوکس که بیش از یک هفته است که ارتباط خود با سیستم اسکایپ را از دست‌ داده‌اند، از عدم رسیدگی مایکروسافت عصبانی هستند و یک کمپین برای نشان دادن وضعیت خود به این شرکت به راه انداخته‌اند.

نرم‌افزار اسکایپ را می‌توان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مکالمه تصویری اینترنتی دانست ولی به‌تازگی نسخه لینوکس این نرم‌افزار با مشکلات فراوانی روبرو شده است.

پس از هک شدن اسکایپ بر روی لینوکس، این نرم‌افزار برای مدت‌زمان یک هفته ازکارافتاده است ولی مشکل اصلی در این میان، بی‌تفاوتی مایکروسافت به این موضوع است.

این امر موجب خشم کاربران لینوکس شده است و به‌ این‌ ترتیب آنها یک کمپین اعتراضی در شبکه اجتماعی توییتر راه انداخته‌اند تا همگان را از این کار نادرست مایکروسافت آگاه سازند.

نکته جالب این است که این کمپین با هشتگ «ممنون بیل» همراه است که به‌صورت مستقیم به بیل گیتس اشاره دارد ولی بیل گیتس از سال ۲۰۰۸ میلادی تا به امروز در این شرکت هیچ نقشی را نداشته است.

در نامه این تیم معترض نوشته شده است: «ما درک می‌کنیم که لینوکس رقیب ویندوز است ولی نمی‌توانیم درک کنیم که چرا پشتیبانی لازم از نرم‌افزار مایکروسافت به عمل نمی‌آید.» شایان‌ ذکر است که مایکروسافت هنوز دراین‌باره سکوت کرده است.

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد