پروین درباره دربی چه گفت؟

پروین درباره دربی چه گفت؟Reviewed by بلانیان on Sep 2Rating:

پروین درباره دربی چه گفت؟فارس – رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: با بازي‌اي که مقابل فولاد انجام داديم دلم براي پيروزي در دربي روشن است.

علي پروين در خصوص پيروزي پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به نظرم بچه‌ها در 10 دقيقه اول خيلي خوب فولاد را اسير کارهاي خود مخصوصا در ضدحملات و حرکت‌هاي تاکتيکي به قلب خط دفاع کردند.

 وي افزود: فولاد تيم کوچکي نبود. آنها فوتبال را مخصوصا روي زمين خيلي خوب بازي مي‌کنند اما پرسپوليس نيز زير و رو شده بود. با توجه به وقتي که به دايي داده شده به نظرم حالا اين تيم هم فوتبال را زيبا بازي مي‌کند و هم پيروزي‌هاي زيبايي را که بسيار شيرين هم هست به دست مي‌آورد.

پروين ادامه داد: ولي واقعا حيف شد اين بچه‌ عاليشاه سه کارته شد. به نظرم او کمي بچگي کرد. البته در صحنه دوم فکر کنم حريف به عاليشاه خورد اما ما بايد هميشه به تصميم داوران احترام بگذاريم. او اگر زودتر تصميم مي‌گرفت دروازه حريف را باز مي‌کرد. چون در محوطه 18 قدم بايد تکليف توپ را سريعتر يکسره کنيم.

وي درباره دربي پيش رو نيز گفت: با بازي فولاد که جا دارد از همين جا به بازيکنان و کادر فني تبريک ويژه‌اي بگويم دلم به آينده روشن است. هر تيمي که بتواند تمرکز بيشتري داشته باشد قطعا برنده دربي است. البته هميشه وقتي يک گل توسط يک تيم زده شده بازي قشنگ‌تر شده است اما من اميدوارم که پرسپوليس برنده باشد چون دلم روشن است و جوانان دايي نشان دادند تازه جمع شده‌اند.

اين پيشکسوت پرسپوليس خاطرنشان کرد: البته بچه‌ها در بازي‌هاي قبلي هم بد نبودند اما بالاخره هر تيمي چند هفته نياز به هماهنگي دارد ولي بچه‌ها بايد بدانند امير و 9 ملي‌پوشش خطرناک هستند و هرگز نبايد استقلال را دست کم بگيرند. با يک بازي جدي و بهتر نسبت به فولاد جوانان پرسپوليس مي‌توانند کاري انجام دهند که در زندگي فوتبالي‌شان ثبت مي‌شود. انشاءالله اين اتفاق خواهد افتاد.

About Author

Add a Comment