امروز

پنج شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۴۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

 

0pxr48qs75x2i84rgtm

ضرب و شتم انتخاباتی آمریکا در محل سخنرانی! +تصاویر
تصاویر زد و خورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در محل سخنرانی “دونالد ترامپ” در شهر شیکاگو منتشر شد.

سخنرانی ترامپ
قرار بود “دونالد ترامپ” نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در ادامه تبلیغاتش در شهر شیکاگو سخنرانی کند؛ اما به علت درگیری طرفداران و مخالفان ترامپ در ساختمان محل برگزاری این سخنرانی لغو شد. دو گروه با شعارها و هو کردن های مستمر، خشم خود را از یکدیگر نشان دادند.
در نهایت پلیس با جلیقه های ویژه وارد عمل شد و دو گروه را از محل سخنرانی بیرون راند؛ اما تجمع کنندگان همچنان در خارج از محل سخنرانی درمقابل هم صف آرایی کردند. پلیس هم در محل حضور داشت و در میان صفوف دو طرف قرار گرفته بود تا با هم درگیر نشوند؛ اما تصاویر منتشر شده از طریق گوشی های تلفن همراه نشان دهنده اصطکاک میان دو طرف است.
فعالیت های انتخاباتی دونالد ترامپ، در روزهای اخیر شدت پیدا کرده است. او شب گذشته قصد داشت در شهر شیکاگو ایالت ایلینوی درجمع طرفدارانش سخنرانی کند که این سخنرانی به هم خورد. یکی از شهروندان آمریکایی که در محل سخنرانی حضور داشت با سردادن فریاد، خود را به پشت تریبون درنظر گرفته شده برای سخنرانی ترامپ رساند تا حرفهایش را بیان کند؛ اما میکروفون محل سخنرانی را خاموش کردند تا صدای این شهروند آمریکایی که فریاد می زد پخش نشود. نیروهای امنیتی نیز بلافاصله خودشان را به تریبون رساندند و فرد مذکور را پایین آوردند؛ اما درگیری هایی در پایین تریبون میان طرفداران و مخالفان ترامپ رخ داد. حتی پس از بیرون راندن فرد شروع کننده عامل این التهاب، این درگیری ها در محل سخنرانی ترامپ ادامه داشت. درنهایت، همین درگیری ها سبب شد، نیروهای امنیتی و پلیس شیکاگو، سخنرانی ترامپ را بنا به علل امنیتی لغو کند.

طرفداران و مخالفان دونالد ترامپ درخارج از محل سخنرانی نیز تجمع کرده بودند و این درگیری های لفظی و اصطکاک ها در خارج از محل سخنرانی نیز ادامه داشت. نیروهای امنیتی با حضور سنگین خود، مانع تشدید این درگیری ها شدند.

ضرب و شتم انتخاباتی آمریکا در محل سخنرانی! +تصاویر

1i52b27m9m0gkdtyg19k

iz8tr4v7qq50vajs2uqn

kicy2t86p5qihfme8ufo

laz6s9g00e7nk2ayncem

nih06tdmfrv5f48c49h

wfvxzda6dn4adk6d2xc

xs9a6eom8p4dwqdcqm

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد