امروز

جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۳:۳۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]

 

 

1659848798

حمله خونین این دختر زیبا به سرآشپز بر سر قیمت غذا! +عکس

سر آشپز جوان و زیبای یک رستوران بخاطر قیمت غذا مورد حمله مشتریان رستوران قرار گرفت . دختری که برای غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قیمت غذا به سرآشپز حمله کرد.جما تیمنی با کوبیدن لیوان شیشه ای به سر کارولین هیل ۲۴ ساله که برای دوستش جشن تولد گرفته بود، سر او را شکست.

ماجرا ازین قرار بود که کارولین هیل از کنار جمادر حال عبور بود که ناگهان انگشتی از پشت به سر کارولین برخورد کرد. بعد ضربه‌ای هم با دست به سرش وارد شد. هنگامی که او به عقب برگشت ناگهان جما تیمنی لیوانی را که در دست داشت به سر کارولین کوبید.

حمله خونین این دختر زیبا به سرآشپز بر سر قیمت غذا! +عکس

158607340

خانم هیل گفت در ابتدا انقدر شکه شده بودم که متوجه اتفاقاتی که اطرافم افتاده بود نشدم. تنها متوجه شدم که مایه‌ای دارد از سرم به پایین می‌ریزد. در ابتدا تصور کردم محتویات لیوانی که به سرم خورده در حال ریختن است. اما هنگامی که عکس العمل دیگران را دیدم تازه به خود آمدم و به دست و لباسم نگاه کردم و دیدم خون از سرم جاری شده‌است.

در این هنگام مردم با گروه امداد تماس گرفته و او را به بیمارستان رساندند. پزشکان با ۱۰ بخیه به زخمش را پانسمان کردند. خانم هیل بسیار از این حادثه اظهار ناراحتی کرد چرا که جای زخم رو ی پیشانیش برای همیشه می‌ماند و او با دیدن زخمش همیشه به یاد آن حادثه می‌افتد.دادگاه جما تیمنی را به ۱۸ ماه زندان و پرداخت ۱.۵۰۰۰پوند محکوم کرد. اما خانم هیل از این مجازات راضی نبود چرا که تغییری در زندگی او به وجود نمی‌اورد.

 

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی