امروز

یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۹:۳۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

[ad_1]
جدیدترین مدل عکس عروس؟ مد روز عکس عروس و داماد؟ ایده های جالب عکس لباس عروس، عکس ماشین عروس، … لیستی از ۵۰ عکسی که باید در آلبوم عکس عروسی شما باشد را ببینید.

آیا نگرانید که در آلبوم عکس عروسی شما، جای عکسی خالی باشد؟ بهترین راه این است که لیستی از مهم ترین عکس های عروسی را تهیه کنید و به عکاس خود بدهید. البته تعداد، کیفیت و زیبایی عکس های عروسی شما، به گروه عکاسی و فیلمبرداری که انتخاب کرده اید بستگی دارد، اما به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که جای هیچ عکسی در آلبوم عکس عروسی شما خالی نخواهد بود.

عکس لباس عروس

مطمئناً شما چند صد عکس از خودتان در لباس عروس خواهید داشت، اما باز هم یادآوری لحظه ای که لباس خود را برای اولین بار دیدید و تصور کردید که این لباس زیبا، همانی است که در همیشه در رؤیایتان بوده، خالی از لطف نیست. پس از لباس عروس آویخته یک عکس بگیرید تا این حس را جاودانه کنید.

آماده شدن برای مراسم

عکس های آماده شدن برای مراسم ازدواج به اندازه عکس های اصلی مراسم خاطره انگیز هستند، عکس های شاد پیش از مراسم، عکس عروس پیش از آرایش، در حال آرایش صورت و موی عروس و هم چنین آماده شدن ساقدوش های عروس. البته طرف دیگر مراسم را نیز فراموش نکنید، عکس داماد با ساقدوش ها، در حال آماده شدن و بستن کراوات داماد و … نیز بسیار با ارزش هستند.

عکس ماشین عروس

می توان گفت ماشین عروس یکی از مهم ترین دغدغه های داماد در روز عروسی است، پس از داماد بخواهید که عکس ماشین عروس را فراموش نکند.

عکس آرایش صورت و موی عروس

از عکاس مراسم خود بخواهید از همه چیز عکس های واضح و زیبا بگیرد، از جزئیات آرایش صورت، تاج و آرایش موی عروس و البته زیورآلات عروس، به این ترتیب دقت و سلیقه ای را که برای انتخاب تک تک جزئیات مراسم به خرج داده اید را در خاطرات باشکوهتان ثبت کنید.

حلقه ازدواج

شما دو تا عکس لازم دارید، یک عکس از شما با حلقه ازدواج در دست و زمینه لباس عروسی که به تن دارید و یک عکس دیگر از دو حلقه ازدواج، که نشان دهنده پیوند شماست، البته حالت کلاسیک این عکس حلقه ها در دستان عروس و داماد است.

کفش های عروس و داماد

یک ایده جالب می تواند یک عکس زیبا از کفش و جوراب عروس و داماد خلق کند که بسیار خاطره انگیز است، در این آلبوم نمونه عکس کفش های عروس و داماد را بیابید.

کارت عروسی

عروس و داماد معمولاً عکس گرفتن از کارت عروسی را فراموش می کنند چون کارت عروسی مانند دسته گل عروس و کیک عروسی بخشی از جزئیات روز عروسی نیست و آماده کردن و فرستادن کارت عروسی کاری است که شما چند هفته قبل انجام داده اید. پس خوب است از یکی از ساقدوش ها بخواهید که کارت عروس را به همراه بیاورد تا بتوانید به موقع و با ایده های عالی از آن عکس بگیرید. در این آلبوم چندین عکس زیبا و جدید از کارت عروسی را خواهید یافت.

گیفت عروسی

شما زمان زیادی را برای انتخاب و آماده کردن گیفت زیبای عروسی خود صرف کرده اید، پس به عکاس خود یادآوری کنید که پیش از آن که گیفت های زیبا به مهمانان تقدیم شود، از جزئیات آن عکس بگیرد.

جزئیات لباس داماد

شما برای انتخاب جزئیات مورد نیاز داماد نیز به همان اندازه وقت گذاشته اید، پس یادتان باشد که در یک شات زیبا این عشق و احساس را نشان دهید.

عکس دسته گل عروس

مطمئناً عکس گرفتن از دسته گل ها را فراموش نخواهید کرد، عکس دسته گل عروس را بعداً برای تعریف داستان روز عروسی نیز لازم دارید.

دسته گل ساقدوش های عروس

یک عکس گروهی از دسته گل ساقدوش های عروس، حضور این دوستان و بستگان پرشور و پر انرژی را در روز عروسی برای شما یادآوری خواهد کرد.

گل داماد

داماد این گل کوچک را در جواب دسته گل عروس در جیب کت خود گذاشته است، پس شایسته است یک عکس زیبا از آن داشته باشید.

گل ساقدوش های داماد

اگر برای ساقدوش های داماد نیز گل زیبا و کوچکی آماده کرده اید تا در جیب خود قرار دهند، چرا یک عکس زیبا از آن نداشته باشید؟

اولین دیدار عروس و داماد

اولین لحظه ای که داماد ملکه رؤیاهایش را می بیند را ثبت کنید، این لحظه بدون شک یکی از زیباترین لحظات روز عروسی شماست.

اولین دیدار عروس با پدر و مادرش

پدر و مادر عروس، سال ها دختر دلبندشان را با امید و آرزو برای ورود به زندگی جدیدش آماده کرده اند. اولین لحظه ای که پدر و مادر عروس دختر زیبایشان را در لباس عروس می بینند، لحطه زیبا و خاطره انگیزی است.

عکس عروس و داماد با ساقدوش ها

پیش از شروع مراسم، به همراه ساقدوش های عروس و داماد چند دقیقه ای بدون دغدغه بنشینید و استراحت کنید و چند عکس معمولی بگیرید.

عکس ساقدوش ها

یک لوکیشن خاص بسازید و از ساقدوش های عروس و داماد عکس تکی بگیرید، هر یک از ساقدوش ها اخلاق و شخصیت منحصر به فردی دارند که شما به همان دلیل آن ها را دوست دارید و این شخصیت در عکس تکی از آن ها به خوبی نمودار است. از این عکس ها یک کلاژ تهیه کنید و این مجموعه را به عنوان هدیه برای تشکر از ساقدوش های عروس و داماد به آن ها بدهید، مطمئن باشید شگفت زده خواهند شد.

یک عکس اسپرت به همراه خانواده

این عکس زیبا به همراه خانواده خودتان، با پدر و مادر و خواهر و برادرتان، می تواند شادی امروز خانواده شما را به خوبی ثبت کند، البته به آقا داماد نیز پیشنهاد کنید این عکس را به همراه خانواده خود داشته باشد.

عکس سفره عقد و آینه و شمعدان

از عکاس خود بخواهید از جزئیات زیبای سفره عقد و هم چنین آینه و شمعدان شما عکس بگیرد و آن ها را به زیبایی ثبت کند.

عکس عروس در حال خوانده شدن خطبه عقد

در لحظه روحانی خواندن خطبه عقد، در حالی که تور زیبای عروس صورتش را پوشانده، وقتی با هزار امید و البته کمی نگرانی و اضطراب در دل به مرد رؤیاهایش بله می گوید، چه احساسی خواهد داشت؟! عکس ها به خوبی احساسات و شکوه لحظات را ثبت می کنند.

کودکان زیبا

خیلی زیباست که از کودکان زیبایی که لباس عروس و داماد پوشیده اند و در مراسم همراه شما هستند، عکس های زیبا بگیرید. وقتی بزرگ شدند، این عکس های زیبا عشق و علاقه شما را به آن ها نشان خواهد داد.

لحظات عاشقانه

این آلبوم عروسی شماست، اگر از عکاس خود انتظار دارید که از لحظات عاشقانه شما عکاسی کند، حتماً به او بگویید، می توانید نمونه ای از این عکس ها را به او نشان دهید تا با سلیقه شما آشنا باشد.

شادی بعد از گفتن بله عروس

این یکی از شادترین و زیباترین عکس ها در آلبوم شما خواهد بود، آن را از دست ندهید.

داماد بعد از خواندن خطبه عقد

چهره داماد بعد از گفتن بله و خواندن خطبه عقد، سرشار از احساس است، ثبت این لحظه را فراموش نکنید.

عکس گرفتن از لحظات خاص

اگر برای مراسم عروسی خود، برنامه یا اتفاق خاصی را تدارک دیده اید، مانند آتش بازی، پرواز کبوتران یا… زمان انجام آن را به عکاس خود بگویید تا به موقع آن ها را ثبت کند.

دکوراسیون و گل آرایی محل مراسم

جزئیات دکوراسیون و گل آرایی باغ یا تالار عروسی خود را فراموش نکنید.

میهمانان عزیز مراسم

از یکی از ساقدوش های خود بخواهید میهمانان و خصوصاً بستگان نزدیک شما مانند مادربزرگ و پدربزرگ ها، خاله و عموی عروس و داماد را به عکاس معرفی کند تا عکاس بتواند از آن ها در طول مراسم عکس هایی بگیرد. به این ترتیب پس از مراسم می توانید حال و هوای مهمانان جشن عروسی خود را ببینید و دریابید.

سند ازدواج

از لحظه امضای سند ازدواج خود عکس داشته باشید، این لحظه ای است که شما به طور رسمی با دنیای مجردی خداحافظی می کنید و متأهل می شوید.

اگر عروسی شما در باغ یا فضای باز برگزار می شود

پیشنهاد می کنیم از محل مراسم خود عکس هایی بگیرید که کل فضا و حال و هوای مکان را نشان دهد، این عکس ها می تواند عکس هوایی باشد.

میز شام عروسی

از عکاس جشن عروسی خود بخواهید جزئیات میز شام و غذا و پذیرایی مراسم را به خوبی ثبت کند.

عکس کیک عروسی

انتخاب کیک عروسی شما، به اندازه دسته گل و سفره عقد برایتان مهم بوده است، پس به عکاس بگویید از آن عکس بگیرد تا زیبایی و خاص بودن آن را پس آن که خورده شد، همیشه به خاطر داشته باشید.

گروه موزیک

از گروه موزیک مراسم خود عکس بگیرید تا ببینید گروهی که مهمانان شما را تمام شب به حرکات موزون واداشته چگونه بوده اند.

اولین رقص عروس و داماد

اولین رقص عروس و داماد، پر از عشق و احساس است، از عکاس جشن عروسی خود بخواهید این لحظه را برای شما ثبت کند.

پایان مراسم

در پایان ثبت لحظات پایانی مراسم، خداحافظی پر احساس عروس و داماد با پدر و مادرشان و رهسپار شدن به سوی خانه عشق و امیدشان را به خاطر داشته باشید تا جای این عکس ها و لحظات خاطره انگیز در آلبوم شما خالی نماند.

[ad_2]

عضویت درگروه بالاسری
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد